I pat të gjithë dhurata për Shën Valentin, por jo edhe këtë që mori Dafina – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I pat të gjithë dhurata për Shën Valentin, por jo edhe këtë që mori Dafina

14:28 | 14 Shkurt 2019

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafina si edhe shumë miq të saj sot për ditën e të dashuruarve ka pranuar një dhuratë nga miku shumë i dashur i saj Kaci Lleshi.

Dhurata që pranoi sot ajo është një arush pelushi, me gëzimin që ndjen brenda ajo rrezaton lumturi nga jashtë./ORAinfo/

Komento: