Icha bën një grim të rëndë, ja në çfarë gjendje ka përfunduar

12:19 | 07 Janar 2019

Jemi mësuar që të shikojmë më shumë seriale spanjolle dhe turke

Serialet indiane kanë nisur të marrin hov të madh edhe te televizionet tona. E njëri ndër më të shikuarit mbetet Uttaran, përcjell ORAinfo.

E personazhi më i dashur padyshim mbetet Icha që interpretohet nga aktorja simpatike, Dattaa Tinaa.

Të gjithë jemi mësuar ta shohim atë me një stil të thjeshtë, por në realitet ajo grimohet shumë dhe vishet me fustane të gjata../ORAinfo/

Komento: