Inter merr vendim befasues për De Vrij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter merr vendim befasues për De Vrij

21:01 | 02 Korrik 2022

Dikur është konsideruar si njëri nga futbollistët kyç të skuadrës.

Interi është i përgatitur të shesë Stefan de Vrij këtë verë pasi nuk dëshiron ta humbasë atë falas kur t’i skadojë kontrata, përjell ORAinfo.

Calciomercato raporton se ka interes nga skuadrat në Premier League dhe Interi dëshiron ta shkarkojë atë në një klub të ligës angleze./ORAinfo/

Komento: