Inter zyrtarizon rikthimin e Lukakut – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter zyrtarizon rikthimin e Lukakut

21:12 | 29 Qershor 2022

Tashmë çdo gjë është zyrtare. Romelu Lukaku do të jetë pjesë e Interit për sezonin e ardhshëm.

Njoftimi vjen nga vet llogaria zyrtare e zikaltërve në Twitter.

Lukaku do të jetë pjesë e Interit për sezonin 2022/23 në formë huazimi.

Sulmuesi belg nuk pati sezon të mirë te Chelsea dhe ishte dëshira e tij e madhe që bëri realitet këtë rikthim në qytetin e Milanos.

Komento: