Ja çfarë dhurate mori ‘Xhakarta’ për Shën Valentin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja çfarë dhurate mori ‘Xhakarta’ për Shën Valentin

18:05 | 14 Shkurt 2019

Arta Elezaj është aktorja që arriti të bëhet e njohur dhe e suksesshme në një periudhë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Arta mori gjithë vëmendjen e publikut në këtë rol, sidomos me pamjen e saj e në veçanti me flokët kaçurrela.

Aktorja është mjaft aktive në rrjete sociale ku bënë postime nga më të ndryshmet dhe jeta e saj luksoze.

E sot ajo përmes një postimi ka treguar dhuratën e saj për ditën e Shën Valentinit.

Por “Xhakara’ nuk ka treguar se kush është personi që i ka dërguar dhurata. /ORAinfo/

Komento: