Ja kush po rikthehet te Manchester United – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja kush po rikthehet te Manchester United

18:14 | 30 Qershor 2022

Manchester United, po mendon të risktrukturojë ekipin.

Portieri argjentinas me përvojë Sergio Romero është i hapur ndaj idesë për t’u ribashkuar me Manchester United një vit pas largimit nga Old Trafford për në Venezia, përcjell ORAinfo.

Klubi i tij aktual pësoi rënie nga Seria A sezonin e kaluar dhe amerikano-jugor, sipas Manchester Evening News, është i gatshëm të ribashkohet me Djajtë e Kuq si ndihmës për David de Gea./ORAinfo/

Komento: