Ja sa kanë diferencë në moshë Vesa dhe Big Basta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja sa kanë diferencë në moshë Vesa dhe Big Basta

11:01 | 13 Shkurt 2019

Këngëtarja e njohur Vesa Luma është nga Kosova dhe për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika dhe nga Kosova për t’iu përkushtuar familjes së saj, përcjell ORAinfo.

Vesa me zërin dhe talentin e saj ka arritur të pushtojë zemrat e fansave, e sot ajo cilësohet si njëra ndër artistet më të dashura për publikun.

Ajo është aktive në rrjetet sociale ku gjen kohë t’u përgjigjet edhe pyetjeve të fansave të saj.

Një nga fansat e ka pyetur atë se sa kanë diferencë në moshë me Big Bastën, artisja ka treguar se kanë 3 muaj diferencë.

Vesa dhe Big Basta janë martuar para tre vjetësh dhe janë prindër të një djali. /ORAinfo/

Komento: