Ja sa vite diferencë kanë Learta me Kushtrimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja sa vite diferencë kanë Learta me Kushtrimin

13:33 | 11 Shkurt 2019

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasmë që përmendet ende në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale ku bënë postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot, Learta ka hapur një pyetësor në Instastory, e në pyetjen se sa vite diferencë kanë ajo dhe Kushtrimi, Learta ka treguar për herë të parë se ata kanë vetëm 5 vite diferencë. /ORAinfo/

Komento: