Ja si i falendëron fansat për urimin qe i bën për ditëlindje Shyhrete Behluli

20:46 | 10 Janar 2019

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare dhe njër më të pëlqyerat.

Ajo nisi karrierën në muzikë 40 vite më parë dhe që nga atëherë nuk u largua nga skena muzikore shqiptare, duke sjellë kështu çdo here hite të padiskutuara dhe shumë të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Shyhretja sot feston ditëlindjen e saj të 57-të, dhe në këtë ditë ajo mori urime të shumta.

E në një fotografi që e kemi parë Shyrhreta shfaqet duke ngrën torte dhe duke falendëruar të gjithë fansat e saj për urimet e shumta që ka marrë për ditëlindje. /ORAinfo/

Komento: