Ja si regon djali i Medës kur dëgjon këngën e babit të tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja si regon djali i Medës kur dëgjon këngën e babit të tij

14:50 | 06 Shkurt 2019

Meda, mbetet emri më i kërkuar në trojet shqiptare.

Në korrik të vitit 2018, këngëtari i mirënjohur këngëtari i njohur i muzikës popullore, Meda dhe reperi i njohur Mc Beka sollën projektin “1 për krejt” që është pritur mjaft mirë nga fansat e tyre.

E këtë këngë po e pëlqen edhe Denisi djali i vogël i Medës, i cili në një video të publikuar në rrjetin social

Instagram shihet duke vallëzuar teksa shikon në ekran babain dhe Mc Bekën, shkruan rtv21.tv “Denisi ty u knaq”, ka shkruar Meda krahas videos që ka publikuar.

Komento: