Janë në prag për tu bërë prindër, zbulohet gjinia e fëmjës së Kemailit dhe guras së tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Janë në prag për tu bërë prindër, zbulohet gjinia e fëmjës së Kemailit dhe guras së tij

13:35 | 14 Janar 2019

Aktori i cili i dha jetë rolit të Kemajlit në serialin “Kara Sevda”, Burak Özçivit, në vitin 2017 është martuar aktoren e bukur turke Fahriye Evcen.

Këto ditë, në mediat turke, lajmet për çiftin dhe çdo lëvizje e tyre kanë qenë të panumërta, kjo pasi ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Sipas shkrimeve që kanë qarkulluar sot në mediat turke, çifti do të bëhen prindër të një djali.

Komento: