Janë afër të bëhen prindër, por a e dini sa vjeçar është Çenari ?

21:10 | 12 Janar 2019

Aktori turk, Tolgahan Sayışman i njohur te shqiptarët si ”Çënari” para disa ditësh ka festuar ditëlindjen e 37-të.

Në rrjetin social Instagram, bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi ka publikuar fotografi nga festa e ditëlindjes së bashkëshortit.

Tolgahan dhe Almeda në fotografi shfaqen pranë aktorit dhe këngëtarit turk, Gökhan Keser si dhe aktores turke Ruveyda Öksüz.

Komento: