Jeta luksoze e Adelina Tahirit, ja ku ka shkuar tani në pushime

18:26 | 10 Janar 2019

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është një nga këngëtarët më të përfolura.

Ajo njihet për jetën e saj luksoze sidomos pasi u martua.

Familje e lumtur dhe mjaft e kompletuar.

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri para pak viteve u martua me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov dhe kanë një djalë të quajtur, Joni, shkruan lajmi net.

Kështu, ata janë duke kaluar çaste tejet të lumtura pranë njëri-tjetrit, pa lënë anash jetën luksoze që bëjnë.

Këto ditë të ftohta, Tahiri është duke i kaluar në Bansko, vend turistik në Bullgari, nga ku edhe solli disa pamje.

Se është njëra nga artistet më të pasura dhe me stil të veçantë këtë 26 vjeçarja e ka dëshmuar.

Komento: