Jo Leonitës, Graniti i uron Shën Valentinin dikujt tjetër, si do të reagojë gruaja e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Jo Leonitës, Graniti i uron Shën Valentinin dikujt tjetër, si do të reagojë gruaja e tij

10:28 | 14 Shkurt 2019

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Graniti me postime të shumta.

E sot në ditën e të dashuruarve, ai ka befasuar me urimin që ka bërë.

Urimi i tij ka shkuar për të gjithë fansat e ekipit të tij, Arsenalit.

A thua si do të reagojë Leonita pas këtij postimi të burrit të saj./ORAinfo/

Komento: