Jo ‘Matin’, do të befasoheni me çfarë emri të ‘çuditshëm’ e thërret Learta djalin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Jo ‘Matin’, do të befasoheni me çfarë emri të ‘çuditshëm’ e thërret Learta djalin e saj

12:32 | 12 Shkurt 2019

Learta Jakupi është emri i nuses së djalit të këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale, ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Se fundi ajo ju ka përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të saj e njëra.

Ndër pyetjet ishte se cili është emri përkëdhelës me të cilin e thërret Matinin? E Learta ka treguar se e quan ‘Dundi’. /ORAinfo/

Komento: