Jo me dhurata, kështu e uron burri Adelinën për 8 Mars – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Jo me dhurata, kështu e uron burri Adelinën për 8 Mars

19:57 | 08 Mars 2019

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve më të përfolura.

Ajo bëri bujë madhe në publik sidomos pas lidhjes me avokatin maqedonas 50 vjeçar, me të cilin tani ka një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton të na tregojë jetën e saj luksoze dhe këtë e bën pothuajse çdo ditë.

E sot, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Adelina ka marrë përqafime nga burri./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!