Jo me dhurata, kështu e uron burri Adelinën për 8 Mars – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Jo me dhurata, kështu e uron burri Adelinën për 8 Mars

19:57 | 08 Mars 2019

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve më të përfolura.

Ajo bëri bujë madhe në publik sidomos pas lidhjes me avokatin maqedonas 50 vjeçar, me të cilin tani ka një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton të na tregojë jetën e saj luksoze dhe këtë e bën pothuajse çdo ditë.

E sot, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Adelina ka marrë përqafime nga burri./ORAinfo/

Komento: