Jo nga burri, Afërdita merr një dhuratë tejet romantike, nuk do ta besoni nga kush – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Jo nga burri, Afërdita merr një dhuratë tejet romantike, nuk do ta besoni nga kush

15:58 | 07 Shkurt 2019

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret dhe modelet më të njohura.

Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet

Në postimet e fundit shihet një vazo me lule ku shkruan “E enjte e lumtur”, dhe gjithashtu në imazhin tjetër duket se ajo u takua me miken e saj ku thotë se “E dashura ime është këtu”./ORAinfo/

Komento: