Ju kujtohet Deniza e vogël, sot ajo është një modele e paparë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ju kujtohet Deniza e vogël, sot ajo është një modele e paparë

17:13 | 01 Shkurt 2019

Arven Beren, la përshtypje të madhe në serialin Kara Sevda.

Ajo ishte vajza e Kemailit dhe Nihanit, e cila ani pse bebe, arriti ta luajë rolin për mrekulli, përcjell ORAinfo.

Duke qenë se gjithmonë ishte para kamerave, Deniza e vogël ishte personazhi që mori vëmendjen më të madhe nga të gjithë.

Sot, Deniza është rritur dhe është bërë një vajzë edhe më e bukur.. Ajo është si modele e vogël..Shihni stili e saj unik…/ORAinfo/

Komento: