Ju kujtohet Karla nga seriali “Kloni”, sot është një zeshkane që iu lë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ju kujtohet Karla nga seriali “Kloni”, sot është një zeshkane që iu lë pa fjalë

18:10 | 23 Shkurt 2019

Shumë seriale të njihura kanë mbetur gjatë në kujtesën e adhuruesve shqiptar.

Seriali “Kloni” padyshim që ishte ndër telenovelat më të ndjekura e të pëlqyera në kohën ku u shfaq si projekt i realizuar në Brazil dhe Maroko.

Ishte tematika e serialit e po ashtu edhe personazhet të cilët lanë gjurmë të pashlyera në memorien e adhuruesve.

Padyshim më e komentuara ishte aktorja, Juliana Paes, e cila në serial e interpretoi rolin e Karlës. Ajo u cilësuar për talentin e saj, e po ashtu edhe për bukurinë e sharmin që përcolli te publiku.

Kanë kaluar shtatë vite që ky serial u shfaqë në televizione, e padyshim që ne jetën e aktorëve ka pasur ndryshme të mëdha.

“Karla” tashmë është nënë e dy djemve derisa përkrahë ka bashkëshortin, Dudu Baptista. Duket se vitet për të nuk luajnë rol të madh,pasi që ajo duket në top-formë.

Komento: