Ju kujtohet Samira nga seriali “Kloni”, sot ajo është më e bukura e Brazilit

19:01 | 22 Janar 2019

Një nga serialet më të shikuara në vendin tonë padyshim se ka qenë ‘El Coln’.

Në këtë telenovelë përpos personazheve kryesore që ishin Zhade dhe Lukas, ishte edhe vajza e re Samira që merrte vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj natyrale.

Por sa ka ndryshuar ajo?…

Në fotografitë në vazhdim mund të shikoni se Samira aq shumë ka ndryshuar sa nuk do e njihni.

Komento: