Kaçurele dhe me grim të lehtë, Liberta do t’iu ‘shkrijë’ me imazhin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaçurele dhe me grim të lehtë, Liberta do t’iu ‘shkrijë’ me imazhin e fundit

16:11 | 28 Janar 2019

Prezantuesja kosovare, Liberta Sapihu është ndër prezantueset me të bukura në ekranet televizive shqiptare.

E vetëdijshme për këtë, Liberta sjell imazhe nga më të ndryshmet për ndjekësit e saj në Instagram, përcjell ORAinfo.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku shfqet shumë joshëse.

Liberta paralajmëron se kështu do të duket në emisionin e ardhshëm.

Me kaçurrela dhe me grim të lehtë, Liberta po shkëlqen. /ORAinfo/

Komento: