Kaçurele dhe me pak grim, Vesa do t’iu ‘shashtris’ me pamjen e saj

18:39 | 21 Janar 2019

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet qe sapo ka dal nga frizerka.

Me kaçurele dhe me pak grim, Vesa do t’iu shkrijë me pamjen e saj./ORAinfo/

Komento: