Kaltrina bëhet gati për punë, kaq bukur është veshur e rregulluar sot

09:11 | 10 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat po duket tejet e bukur dhe me stil./ORAinfo/

Komento: