Kaltrina bëhet gati për të lindur, publikon foton me të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina bëhet gati për të lindur, publikon foton me të bukur

10:18 | 08 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja nga Vushtrria, e që për publikun u bë tejet e njohur që në paraqitjen e saj të parë.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetee sociale e sidomos gjatë kësaj kohe kur është shtatzënë.

Ajo është në ditët e fundit të shtatzënisë, ndërsa ka publikuar edhe foton pak para lindjes.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Komento: