Kaltrina bën selfive, grimi i saj tërheq vëmendjen

14:27 | 16 Janar 2019

Kaltrina Selimi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të showbizit shqiptar.

Ajo përveç që njihet për zërin e saj, po ashtu ka një stil shumë të veçantë.

Kaltrina është e martuar qe disa vite dhe ka një vajzë.

Krahas muzikës, Kaltrina është shumë aktive në rrjete sociale.

Se fundi ajo ka postuar një foto në instastory ku shfaqet jashtëzakonisht bukur.

Me flok të lëshuara dhe me një grim të lehte, këngëtarja po shkëlqen. /ORAinfo/

Komento: