Kaltrina del me burrin dhe vajzën, poston foton më të bukur ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina del me burrin dhe vajzën, poston foton më të bukur ndonjëherë

23:17 | 15 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është një ndër prezantueset më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo shquhet për thjeshtësinë dhe elegancën, e që e transmeton në çdo paraqitje të saj, përcjell ORAinfo.

Kaltrina tani është në pritje të fëmijës së saj të dytë, e gjatë kësaj shtatzënie ka publikuar foto të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet së bashku me burrin dhe vajzën, e që të tre duken shumë bukur./ORAinfo/

Komento: