Kaltrina del me shoqe, befason me pamjen pak ditë para lindjes

15:42 | 25 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është një prej moderatoreve më të njohura dhe më të pëlqyera kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun qysh në daljen e saj të parë dhe tani vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Nuk po mungon me storyet e saj as edhe në ditet e fundit të shtatzanisë.

E sot ajo ka dalë me shoqën e saj dhe po duket mjaft bukur./ORAinfo/

Komento: