Kaltrina del me shoqe për të festuar, i drejton flokët dhe po duket krejt ndryshe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina del me shoqe për të festuar, i drejton flokët dhe po duket krejt ndryshe

11:28 | 17 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto me disa mikesha të saj.

Ajo që bie në sy është se Kaltrina i ka drejtuar flokët dhe po duket shumë bukur por edhe ndryshe./ORAinfo/

Komento: