Kaltrina gati të lindë, ja me çfarë pamje nis ditën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina gati të lindë, ja me çfarë pamje nis ditën

10:08 | 25 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Që nga paraqitja e saj e parë ajo u dallua me thjeshtësinë dhe elegancën që e transmeton në ekran, përcjell ORAinfo.

Në këtë kohë Kaltrina është shtatzënë në fëmiun e saj të dytë.

E meqë është tejet aktive në rrjete sociale ajo sot ka postuar një foto ku shihet që ka nisur ditën me një pamjen më të bukur ndonjëherë./ORAinfo/

Komento: