Kaltrina gati të lindë, por më të bukur s’e keni parë më herët

13:58 | 23 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të njohura nga publiku shqiptar.

Moderatorja nga Vushtrria tani është e martuar, dhe është në pritje të fëmiut të saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina shquhet me bukurinë dhe paraqitjen e saj, e gjatë kësaj shtatzënie duket së është zbukuruar edhe më shumë.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet që posa ka realizuar një set fotografik, e që duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: