Kaltrina gati të lindë, por shikoni me çfarë pamje del në qytet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina gati të lindë, por shikoni me çfarë pamje del në qytet

13:19 | 01 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja nga Vushtrria, e që për publikun u bë tejet e njohur që në paraqitjen e saj të parë.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetee sociale e sidomos gjatë kësaj kohe kur është shtatzënë.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet, mirëpo pamja e saj merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: