Kaltrina gati të lindë, publikon foton më të ëmbël në përqafim me vajzën e burrin

14:28 | 23 Shkurt 2019

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj moderatorja, Kaltrina Mikushnica u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer për publikun.

Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e martuar dhe tani është shtatzënë në fëmijën e saj të dytë.

E së fundi, Kaltrina ka postuar foton më të bukur në përqafim të vajzës dhe burrit./ORAinfo/

Komento: