Kaltrina gati të lindë, publikon foton më të ëmbël në përqafim me vajzën e burrin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kaltrina gati të lindë, publikon foton më të ëmbël në përqafim me vajzën e burrin

14:28 | 23 Shkurt 2019

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj moderatorja, Kaltrina Mikushnica u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer për publikun.

Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e martuar dhe tani është shtatzënë në fëmijën e saj të dytë.

E së fundi, Kaltrina ka postuar foton më të bukur në përqafim të vajzës dhe burrit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!