Kaltrina gati të lindë, shikoni çfarë i ka blerë bebes së saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kaltrina gati të lindë, shikoni çfarë i ka blerë bebes së saj

11:45 | 12 Shkurt 2019

Moderatorja e njohur Kaltrina Mikushnica është e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot, Kaltrina ka postuar një foto ku shihet se i ka blerë bebës së saj një shtrat të vogël, e nga emocioni i madh e ka postuar një foto.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!