Kaltrina ka dalur me shoqe sonte, shikoni si është rregulluar

19:14 | 12 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka dalur me shoqet e saj dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: