Kaltrina në ditët e fundit të shtatzënisë, por me këtë veprim i ka ‘çuditur’ të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina në ditët e fundit të shtatzënisë, por me këtë veprim i ka ‘çuditur’ të gjithë

23:48 | 08 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndë më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në këtë kohë.

E pak ditë para lindjes, ajo ka realizuar një set fotografik, mirëpo, ndonëse është gati të lindë ajo i ka treguar publikut që ende nuk ka vendosur për emrin e vajzës.

E për këtë ajo edhe ka pyetur publikun./ORAinfo/

Komento: