Kaltrina në prag të lindjes, del me pamjen më të bukur ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina në prag të lindjes, del me pamjen më të bukur ndonjëherë

16:01 | 29 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Që nga paraqitja e saj e parë ajo u dallua me thjeshtësinë dhe elegancën që e transmeton në ekran, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është shtatzënë në fëmiun e saj të dytë dhe duket se ka ndryshuar shumë gjatë kësaj kohe.

E sot, ajo ka shkuar në punë me pamje më ‘mahnitëse’ ndonjëherë./ORAinfo/

Komento: