Kaltrina nuk po i humb kilogramët e tepërt as pas lindjes, shikoni si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kaltrina nuk po i humb kilogramët e tepërt as pas lindjes, shikoni si po duket

20:26 | 18 Mars 2019

Kaltrina Mikushnica është një prej moderatoreve më të njohura shqiptare.

Qysh në fillim ajo u bë tejet e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është larguar pak nga televizioni, duke iu përkushtuar rritjes së vajzës që e lindi pak javë më parë.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se e ka ekspozuar trupin pas lindjes dhe duket se I kanë mbetur kilogramë të tepërt pas lindjes./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!