Kaltrina po ‘shpërthen’ nga kilogramët në ditët e fundit të shtatzënisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina po ‘shpërthen’ nga kilogramët në ditët e fundit të shtatzënisë

18:15 | 15 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën duket se është shëndoshur shumë./ORAinfo/

Komento: