Kaltrina publikoi foton më të ëmbël me vajzën, por ja çka merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kaltrina publikoi foton më të ëmbël me vajzën, por ja çka merr vëmendjen

19:43 | 15 Mars 2019

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura kosovare.

Ajo u bë e njohur dhe shumë e pëlqyer në publik që në daljen e aprë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është tejet e përfolur sidomos për jetën e saj private.

Ajo para pak ditëve u bë nënë për herë të dytë, dhe vajzën e saj e quajti Mara.

E së fundi ajo ka publikuar foton më të ëmbël me të , mirpëo, gjithë vëmendjen merr pamja e Kaltirnës pas lindjes./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!