Kaltrina publikon foton më të bukur me vajzën dhe burrin, por ky detaj i ka ‘habitur’ të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina publikon foton më të bukur me vajzën dhe burrin, por ky detaj i ka ‘habitur’ të gjithë

19:31 | 12 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është emri i një prej moderatoreve më të njohura shqiptare.

Duke qenë edhe një ndër më të pëlqyerat, edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e martuar, ka një vajzë dhe tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

E këto ditë ajo ka realizuar një set fotografik, e në një prej fotove, ajo shihet pranë burrit dhe djalit, e ajo që merr gjithë vëmendjen është se ata të gjithë janë veshur në veshje të zezë./ORAinfo/

Komento: