Kaltrina publikon foton më të ëmbël me familjen, por ky detaj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina publikon foton më të ëmbël me familjen, por ky detaj merr gjithë vëmendjen

17:22 | 16 Shkurt 2019

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj moderatorja, Kaltrina Mikushnica u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer për publikun.

Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e martuar dhe tani është shtatzënë në fëmijën e saj të dytë.

Meqë është edhe shumë aktive në rrjete sociale sot Kaltrina ka postuar një foto ku shihen ajo me familjen e saj, por ajo çka bie në sy është se Kaltrina dhe vajza e saj janë veshur njësoj./ORAinfo/

Komento: