Kaltrina sapo doli nga frizerja, bën grimin dhe frizurën më të bukur ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina sapo doli nga frizerja, bën grimin dhe frizurën më të bukur ndonjëherë

22:01 | 11 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet se është rregulluar.

Kaq e bukur dhe elegante po duket sonte ajo./ORAinfo/

Komento: