Kaltrina së shpejti do të lind, zbulon emrin e vajzës së dytë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina së shpejti do të lind, zbulon emrin e vajzës së dytë

21:35 | 15 Shkurt 2019

Moderatorja e njohur Kaltrina Mikushnica është e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Ajo në një emision në Shqipëri ka bërë publike edhe emërin e vajzës së dytë. Kaltrina ka zbuluar se vajza e dytë do të quhet Mara./ORAinfo/

Komento: