Kaltrina Selimi shkon në Brezovicë, por me veshjen e saj ajo la ‘pa fjalë’ të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina Selimi shkon në Brezovicë, por me veshjen e saj ajo la ‘pa fjalë’ të gjithë

18:01 | 05 Shkurt 2019

Kaltrina Selimi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të shoebizit shqiptar.

Ajo përveç që njihet për zërin e saj, po ashtu ka një stil shumë të veçantë.

Kaltrina është e martuar qe disa vite dhe ka një vajzë.

Krahas muzikës, Kaltrina është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo sot ka shkuar në qendrën e skijimit në Brezovicë.

Nga atje ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me pallto me lesh. Kaq joshëse po duket ajo.
/ORAinfo/

Komento: