Kaltrina shfaqet me pizhama pas lindjes, ja gjendja e saj

15:08 | 01 Mars 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Dje ajo është bërë nënë, e sot është shfaqur në gjendje mjaftë të mirë./ORAinfo/

Komento: