Kaltrina shtatzënë, del me burrin me pamjen më ‘mahnitëse’

22:01 | 22 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të njohura nga publiku shqiptar.

Moderatorja nga Vushtrria tani është e martuar, dhe është në pritje të fëmiut të saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina shquhet me bukurinë dhe paraqitjen e saj, e gjatë kësaj shtatzënie duket së është zbukuruar edhe më shumë.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me burrin e pamja e saj merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: