Kaltrina shtatzënë në vendin e punës, befason me stilin e flokëve

23:11 | 12 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në vendin e punës dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: