Kaltrina shtatzënë niset për në punë, vishet me fustanin më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina shtatzënë niset për në punë, vishet me fustanin më të bukur

08:19 | 31 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga puna, në të cilën shihet e veshur shumë bukur dhe si gjithmonë e rregulluar mirë.

Me këtë foto ajo u thotë “mirëmëngjesi” të gjithë ndjekësve të saj./ORAinfo/

Komento: