Kaltrina shtatzënë, shkon në punë me pamje jo të zakonshme

12:26 | 13 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja shumë e njohur shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat e momentit.

Moderatorja nga Vushtrria është e martuar, ka një vajzë dhe tani është shtatzënë në fëmiun e saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohë ajo është tejet aktive në rrjete sociale duke postuar kështu foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka postuar foto nga puna e që duket me një pamje jo të zakonshme pasi ka shkuar në punë pa grim./ORAinfo/

Komento: