Kaltrina shtatzënë vishet me xhinse të ngushta, mezi po rri e ulur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina shtatzënë vishet me xhinse të ngushta, mezi po rri e ulur

21:21 | 25 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me xhinse dhe po pozon e ulur.

Duket sikur me xhinse, Kaltrina nuk po rri edhe shumë rehat./ORAinfo/

Komento: